Ime in priimek | Tekme | Zmage | Porazi | Točke | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Željko Filipovič | 6 | 6 | 0 | 18 |
Matija Bergant | 6 | 6 | 0 | 18 | |
Aleš Graj | 6 | 6 | 0 | 18 | |
Dejan Dimič | 6 | 6 | 0 | 18 | |
Slavko Ožbolt | 6 | 6 | 0 | 18 | |
6 | Dejan Batista | 6 | 5 | 1 | 16 |
Avdijaj Taulant | 6 | 5 | 1 | 16 | |
Blaž Dolenc | 6 | 5 | 1 | 16 | |
9 | Aljaž Orehek | 6 | 5 | 1 | 15 |
10 | Dejan Karač | 6 | 4 | 2 | 14 |
Damjan Geč | 6 | 4 | 2 | 14 | |
Matej Mijatović | 6 | 4 | 2 | 14 | |
13 | Mladen Stanič | 6 | 3 | 3 | 12 |
Zoran Dojčinovič | 6 | 3 | 3 | 12 | |
Dušan Križman | 6 | 3 | 3 | 12 | |
Zoran Jovanovič | 6 | 3 | 3 | 12 | |
Andrej Milutinovič | 6 | 3 | 3 | 12 | |
Amadej Grošelj | 6 | 3 | 3 | 12 | |
Gorazd Baumkircher | 6 | 3 | 3 | 12 | |
Tomaž Erjavec | 6 | 3 | 3 | 12 | |
Andraž Kržič | 6 | 3 | 3 | 12 | |
22 | Andrej Trkov | 4 | 3 | 1 | 10 |
Nejc Erjavec | 5 | 3 | 2 | 10 | |
24 | Veljko Ožegovič | 6 | 2 | 4 | 10 |
Tomaž Kunstelj | 6 | 2 | 4 | 10 | |
Štefan Žganec | 6 | 2 | 4 | 10 | |
Jože Benedičič | 6 | 2 | 4 | 10 | |
28 | Žiga Mirtič | 6 | 2 | 4 | 9 |
29 | Luka Hafner | 5 | 2 | 3 | 8 |
Domen Krašnja | 6 | 2 | 4 | 8 | |
31 | Mitja Majc | 6 | 2 | 4 | 7 |
32 | Miha Črne | 6 | 0 | 6 | 6 |
33 | Domen Hribar | 6 | 1 | 5 | 4 |
34 | Robert Mele | 2 | 1 | 1 | 3 |
Sašo Surdulovič | 4 | 1 | 3 | 3 | |
36 | Jakob Šporn | 6 | 0 | 6 | 2 |
37 | Viktor Horvatič | 4 | 0 | 4 | 1 |
38 | Matej Tomšič | 4 | 0 | 4 | 0 |
Ambrož Černe | 4 | 0 | 4 | 0 | |
Rok Breulj | 4 | 0 | 4 | 0 | |
Robert Vučko | 6 | 0 | 6 | 0 |
02.11.2020 - 14.12.2020
1. tekma
Igralec 1
Igralec 2
Hribar Domen
Predaja igralec 1
Majc Mitja
Breulj Rok
Predaja igralec 1
Ožbolt Slavko
Dimič Dejan
7 - 6 , 6 - 4 , 0 - 0
Ožegovič Veljko
Batista Dejan
Predaja igralec 2
Horvatič Viktor
Erjavec Nejc
BB
Hafner Luka
Jovanovič Zoran
6 - 3 , 6 - 4 , 0 - 0
Šporn Jakob
Žganec Štefan
Predaja igralec 2
Tomšič Matej
Kržič Andraž
6 - 3 , 3 - 6 , 2 - 10
Orehek Aljaž
Mijatović Matej
6 - 2 , 6 - 0 , 0 - 0
Taulant Avdijaj
Grošelj Amadej
7 - 6 , 6 - 0 , 0 - 0
Kunstelj Tomaž
Dolenc Blaž
1 - 6 , 4 - 6 , 0 - 0
Filipovič Željko
Benedičič Jože
4 - 6 , 1 - 6 , 0 - 0
Erjavec Tomaž
Križman Dušan
6 - 7 , 2 - 6 , 0 - 0
Milutinovič Andrej
Črne Miha
3 - 6 , 2 - 6 , 0 - 0
Stanič Mladen
Geč Damjan
Predaja igralec 2
Surdulovič Sašo
Krašnja Domen
Predaja igralec 2
Vučko Robert
Baumkircher Gorazd
1 - 6 , 1 - 6 , 0 - 0
Graj Aleš
Mirtič Žiga
Predaja igralec 2
Mele Robert
Bergant Matija
6 - 4 , 7 - 5 , 0 - 0
Karač Dejan
Černe Ambrož
Predaja igralec 1
Trkov Andrej
2. tekma
Igralec 1
Igralec 2
Orehek Aljaž
6 - 3 , 3 - 6 , 10 - 2
Ožegovič Veljko
Mijatović Matej
Predaja igralec 2
Šporn Jakob
Milutinovič Andrej
Predaja igralec 2
Tomšič Matej
Križman Dušan
Predaja igralec 2
Majc Mitja
Baumkircher Gorazd
2 - 6 , 2 - 6 , 0 - 0
Surdulovič Sašo
Batista Dejan
6 - 0 , 6 - 7 , 10 - 8
Hafner Luka
Bergant Matija
6 - 4 , 6 - 4 , 0 - 0
Kržič Andraž
Dolenc Blaž
Predaja igralec 2
Krašnja Domen
Breulj Rok
Predaja igralec 1
Erjavec Nejc
Črne Miha
6 - 7 , 3 - 6 , 0 - 0
Dojčinovič Zoran
Jovanovič Zoran
2 - 6 , 6 - 4 , 9 - 11
Kunstelj Tomaž
Benedičič Jože
Predaja igralec 2
Mirtič Žiga
Hribar Domen
Predaja igralec 1
Stanič Mladen
Ožbolt Slavko
6 - 7 , 6 - 2 , 10 - 6
Dojčinovič Zoran
Graj Aleš
Predaja igralec 2
Horvatič Viktor
Taulant Avdijaj
Predaja igralec 2
Vučko Robert
Karač Dejan
6 - 3 , 6 - 2 , 0 - 0
Žganec Štefan
Černe Ambrož
Predaja igralec 1
Mele Robert
Dimič Dejan
6 - 2 , 6 - 1 , 0 - 0
Geč Damjan
Filipovič Željko
6 - 4 , 2 - 6 , 10 - 3
Grošelj Amadej
Erjavec Tomaž
2 - 6 , 3 - 6 , 0 - 0
Trkov Andrej
Zsport zimska liga 22/23
- Roland Garros +
- Roland Garros moška skupina
- Wimbledon mešane dvojice
- Wimbledon moška skupina
- Wimbledon moške dvojice
- Wimbledon moške dvojice +
- Wimbledon moški +
- Wimbledon ženska skupina
- Wimbledon ženske +
- Wimbledon ženske dvojice
- Zsport + 50+ moški
- Zsport 50+ moški
- Zsport mešane dvojice
- Zsport moška skupina
- Zsport moške dvojice
- Zsport moški +
- Zsport ženska skupina
- Zsport ženske dvojice
- Wimbledon ženske dvojice +
- Wimbledon mešane dvojice +
- Zsport mešane dvojice +
- Zsport ženske +
- Zsport poletna liga 2023
Zadnjih 10 tekem v skupini
Krašnja Domen | 1 - 6 | Ožbolt Slavko |
Jovanovič Zoran | 2 - 6 | Kunstelj Tomaž |
Graj Aleš | P2 | Krašnja Domen |
Erjavec Nejc | P2 | Šporn Jakob |
Majc Mitja | P1 | Orehek Aljaž |
Benedičič Jože | P2 | Mirtič Žiga |
Erjavec Nejc | P1 | Mirtič Žiga |
Majc Mitja | P1 | Ožegovič Veljko |
Erjavec Nejc | BB | Hafner Luka |
Križman Dušan | P2 | Majc Mitja |