Ime in priimek | Tekme | Zmage | Porazi | Točke | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Luka Čaleta | 10 | 10 | 0 | 30 |
Dejan Panič | 10 | 10 | 0 | 30 | |
Miha Filak | 10 | 10 | 0 | 30 | |
4 | Toni Magajne | 10 | 9 | 1 | 28 |
5 | Toni Zupančič | 10 | 8 | 2 | 26 |
Robert Kuret | 10 | 8 | 2 | 26 | |
Iztok Hodnik | 10 | 8 | 2 | 26 | |
Srđan Knežević | 10 | 8 | 2 | 26 | |
Radivoj Jolič | 10 | 8 | 2 | 26 | |
10 | Tomi Horvat | 8 | 8 | 0 | 24 |
11 | Gorazd Drobnič | 10 | 7 | 3 | 24 |
Luka Kunčič | 10 | 7 | 3 | 24 | |
Adrian Sarajlić | 10 | 7 | 3 | 24 | |
14 | Sebastijan Markoja | 10 | 6 | 4 | 22 |
Edis Sarajlić | 10 | 6 | 4 | 22 | |
Nenad Đekić | 10 | 6 | 4 | 22 | |
17 | Andrej Pivčevič | 9 | 6 | 3 | 21 |
Mitja Prah | 9 | 6 | 3 | 21 | |
19 | Tadej Agrež | 8 | 6 | 2 | 20 |
Luka Stopar | 9 | 6 | 3 | 20 | |
Grega Visenjak | 10 | 6 | 4 | 20 | |
22 | Janez Zajc | 10 | 5 | 5 | 20 |
Mitja Bator | 10 | 5 | 5 | 20 | |
24 | Jan Žužek | 10 | 4 | 6 | 18 |
25 | Andrej Žilnik | 8 | 5 | 3 | 16 |
Jaka Benčina | 8 | 5 | 3 | 16 | |
27 | Sašo Senčar | 9 | 4 | 5 | 16 |
Igor Marinček | 9 | 4 | 5 | 16 | |
29 | Matic Kimovec | 10 | 3 | 7 | 16 |
Sašo Žeželj | 10 | 3 | 7 | 16 | |
31 | Matjaž Blatnik | 9 | 3 | 6 | 15 |
32 | Dejan Jelnikar | 10 | 2 | 8 | 14 |
33 | Damir Darmanovič | 7 | 3 | 4 | 13 |
34 | Damjan Sajovic | 9 | 2 | 7 | 13 |
35 | Jan Pečar | 8 | 2 | 6 | 12 |
36 | Aleksander Bobič | 6 | 2 | 4 | 10 |
37 | Jure Gjud | 9 | 2 | 7 | 9 |
38 | Matjaž Zalokar | 9 | 1 | 8 | 9 |
39 | Dejan Batista | 10 | 0 | 10 | 9 |
40 | Alsad Kijamet | 10 | 1 | 9 | 8 |
41 | Gašper Božovič | 9 | 1 | 8 | 7 |
42 | Nebojša Paunović | 3 | 2 | 1 | 6 |
43 | Goran Arbanas | 9 | 1 | 8 | 6 |
44 | Domen Krašnja | 7 | 0 | 7 | 5 |
45 | Toni Dolinšek | 2 | 1 | 1 | 4 |
46 | Damjan Ostrež | 4 | 0 | 4 | 2 |
Martin Peterca | 9 | 0 | 9 | 2 | |
48 | Dren Furlan | 8 | 0 | 8 | 1 |
49 | Milan Krumpak | 2 | 0 | 2 | 0 |
Jaka Sitar | 2 | 0 | 2 | 0 | |
Sergey Baraz | 5 | 0 | 5 | 0 |
27.07.2020 - 07.09.2020
7. krog
Igralec 1
Igralec 2
Agrež Tadej
4 - 6 , 4 - 6 , 0 - 0
Sarajlić Adrian
Hodnik Iztok
6 - 0 , 6 - 3 , 0 - 0
Jelnikar Dejan
Marinček Igor
Predaja igralec 1
Žeželj Sašo
Senčar Sašo
2 - 6 , 6 - 4 , 7 - 10
Zupančič Toni
Đekić Nenad
3 - 6 , 3 - 6 , 0 - 0
Horvat Tomi
Filak Miha
6 - 2 , 6 - 0 , 0 - 0
Jolič Radivoj
Kimovec Matic
3 - 6 , 5 - 7 , 0 - 0
Markoja Sebastijan
Krašnja Domen
BB
Pečar Jan
Sarajlić Edis
6 - 3 , 6 - 2 , 0 - 0
Zajc Janez
Knežević Srđan
3 - 6 , 4 - 6 , 0 - 0
Magajne Toni
Arbanas Goran
4 - 6 , 3 - 6 , 0 - 0
Panič Dejan
Božovič Gašper
0 - 6 , 2 - 6 , 0 - 0
Prah Mitja
Stopar Luka
6 - 1 , 6 - 1 , 0 - 0
Visenjak Grega
Žužek Jan
Predaja igralec 2
Baraz Sergey
Batista Dejan
6 - 7 , 2 - 6 , 0 - 0
Kuret Robert
Benčina Jaka
BB
Zalokar Matjaž
Pivčevič Andrej
BB
Žilnik Andrej
Drobnič Gorazd
Predaja igralec 2
Kijamet Alsad
Bator Mitja
Predaja igralec 2
Peterca Martin
Blatnik Matjaž
BB
Darmanovič Damir
Čaleta Luka
Predaja igralec 2
Gjud Jure
Sajovic Damjan
BB
Bobič Aleksander
8. krog
Igralec 1
Igralec 2
Kuret Robert
1 - 6 , 2 - 6 , 0 - 0
Sarajlić Edis
Marinček Igor
Predaja igralec 2
Peterca Martin
Darmanovič Damir
3 - 6 , 1 - 6 , 0 - 0
Knežević Srđan
Agrež Tadej
6 - 0 , 6 - 2 , 0 - 0
Gjud Jure
Hodnik Iztok
6 - 4 , 6 - 4 , 0 - 0
Prah Mitja
Čaleta Luka
6 - 1 , 6 - 0 , 0 - 0
Kimovec Matic
Filak Miha
6 - 3 , 6 - 0 , 0 - 0
Sajovic Damjan
Jolič Radivoj
6 - 0 , 6 - 2 , 0 - 0
Krašnja Domen
Bator Mitja
7 - 5 , 6 - 4 , 0 - 0
Pečar Jan
Kijamet Alsad
Predaja igralec 1
Visenjak Grega
Sarajlić Adrian
6 - 2 , 6 - 3 , 0 - 0
Zajc Janez
Benčina Jaka
6 - 3 , 6 - 3 , 0 - 0
Žilnik Andrej
Jelnikar Dejan
6 - 4 , 6 - 7 , 10 - 3
Pivčevič Andrej
Markoja Sebastijan
7 - 6 , 6 - 0 , 0 - 0
Zalokar Matjaž
Panič Dejan
6 - 2 , 6 - 3 , 0 - 0
Žeželj Sašo
Arbanas Goran
Predaja igralec 1
Žužek Jan
Drobnič Gorazd
6 - 7 , 4 - 6 , 0 - 0
Kunčič Luka
Blatnik Matjaž
5 - 7 , 7 - 5 , 5 - 10
Zupančič Toni
Magajne Toni
Predaja igralec 2
Baraz Sergey
Batista Dejan
2 - 6 , 3 - 6 , 0 - 0
Kunčič Luka
Đekić Nenad
5 - 7 , 1 - 6 , 0 - 0
Senčar Sašo
Božovič Gašper
Predaja igralec 1
Stopar Luka
Horvat Tomi
BB
Bobič Aleksander
Z SPORT ZIMSKA LIGA 2023/2024
- Roland Garros +
- Roland Garros moška skupina
- Wimbledon mešane dvojice
- Wimbledon moška skupina
- Wimbledon moške dvojice
- Wimbledon moške dvojice +
- Wimbledon moški +
- Wimbledon ženska skupina
- Wimbledon ženske +
- Wimbledon ženske dvojice
- Zsport + 50+ moški
- Zsport 50+ moški
- Zsport mešane dvojice
- Zsport moška skupina
- Zsport moške dvojice
- Zsport moški +
- Zsport ženska skupina
- Zsport ženske dvojice
- Wimbledon ženske dvojice +
- Wimbledon mešane dvojice +
- Zsport mešane dvojice +
- Zsport ženske +
- Zsport Poletna liga 2023
Zadnjih 10 tekem v skupini
Zajc Janez | 6 - 3 | Zupančič Toni |
Sarajlić Adrian | 7 - 6 | Sarajlić Edis |
Krašnja Domen | BB | Žilnik Andrej |
Marinček Igor | P2 | Peterca Martin |
Benčina Jaka | P2 | Visenjak Grega |
Čaleta Luka | P2 | Peterca Martin |
Gjud Jure | P1 | Visenjak Grega |
Pivčevič Andrej | BB | Žilnik Andrej |
Benčina Jaka | P1 | Panič Dejan |
Senčar Sašo | 2 - 6 | Zupančič Toni |