Ime in priimek | Tekme | Zmage | Porazi | Točke | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Koželj Luka | 14 | 14 | 0 | 42 |
2 | Pečečnik Denis | 14 | 12 | 2 | 38 |
3 | Bator Filip | 13 | 12 | 1 | 37 |
4 | Zvonar Žiga | 14 | 11 | 3 | 36 |
Weber Oskar | 14 | 11 | 3 | 36 | |
Kreutz Boštjan | 14 | 11 | 3 | 36 | |
Ogrič Miha | 14 | 11 | 3 | 36 | |
8 | Pokeršnik Danijel | 13 | 11 | 2 | 35 |
9 | Brvar Nejc | 13 | 10 | 3 | 33 |
Sušnik Urban | 14 | 10 | 4 | 33 | |
11 | Recelj Miha | 13 | 8 | 5 | 29 |
12 | Kolesnikov Andrei | 14 | 7 | 7 | 28 |
13 | Gradišar Simon | 13 | 7 | 6 | 26 |
14 | Ceglar Anže | 14 | 6 | 8 | 26 |
Smole Tadej | 14 | 6 | 8 | 26 | |
Kokalj Rok | 14 | 6 | 8 | 26 | |
17 | Omanović Elvin | 14 | 6 | 8 | 25 |
18 | Misajlovski Jordan | 14 | 5 | 9 | 24 |
19 | Seljak Aljoša | 14 | 6 | 8 | 23 |
20 | Gruber Gregor | 13 | 5 | 8 | 23 |
21 | Granda Miha | 14 | 4 | 10 | 22 |
Dolinšek Toni | 14 | 4 | 10 | 22 | |
Černivec Aleš | 14 | 4 | 10 | 22 | |
24 | Šelhaus Robert | 14 | 3 | 11 | 20 |
25 | Kranjc Timotej | 13 | 5 | 8 | 18 |
26 | Stopar Matjaž | 12 | 2 | 10 | 13 |
27 | Nosovski Danil | 10 | 1 | 9 | 6 |
28 | Janhar Blaž | 10 | 0 | 10 | 4 |
29 | Pavič Mirko | 4 | 0 | 4 | 2 |
Vukovič Uroš | 11 | 0 | 11 | 2 | |
31 | Pavič Mirko | 2 | 0 | 2 | 1 |
32 | Kovač Timmy | 4 | 0 | 4 | 0 |
06.02.2023 - 20.03.2023
7. krog
Igralec 1
Igralec 2
Toni Dolinšek
1 - 6 , 3 - 6 , 0 - 0
Žiga Zvonar
Anže Ceglar
1 - 6 , 4 - 6 , 0 - 0
Luka Koželj
Rok Kokalj
6 - 7 , 1 - 6 , 0 - 0
Denis Pečečnik
Oskar Weber
Predaja igralec 2
Aljoša Seljak
Andrei Kolesnikov
4 - 6 , 6 - 7 , 0 - 0
Elvin Omanović
Timotej Kranjc
Predaja igralec 1
Miha Recelj
Nejc Brvar
6 - 1 , 4 - 6 , 5 - 10
Miha Granda
Jordan Misajlovski
5 - 7 , 2 - 6 , 0 - 0
Miha Ogrič
Simon Gradišar
4 - 6 , 6 - 2 , 8 - 10
Danijel Pokeršnik
Aleš Černivec
4 - 6 , 0 - 6 , 0 - 0
Robert Šelhaus
Tadej Smole
Predaja igralec 2
Matjaž Stopar
Filip Bator
6 - 0 , 6 - 4 , 0 - 0
Gregor Gruber
Boštjan Kreutz
Predaja igralec 2
Mirko Pavič
8. krog
Igralec 1
Igralec 2
Toni Dolinšek
6 - 7 , 3 - 6 , 0 - 0
Urban Sušnik
Filip Bator
1 - 6 , 6 - 2 , 10 - 3
Aleš Černivec
Miha Ogrič
Predaja igralec 2
Matjaž Stopar
Miha Recelj
6 - 2 , 6 - 0 , 0 - 0
Robert Šelhaus
Nejc Brvar
6 - 7 , 6 - 3 , 7 - 10
Luka Koželj
Gregor Gruber
Predaja igralec 2
Timotej Kranjc
Andrei Kolesnikov
6 - 1 , 4 - 6 , 2 - 10
Jordan Misajlovski
Anže Ceglar
7 - 5 , 6 - 3 , 0 - 0
Tadej Smole
Žiga Zvonar
1 - 6 , 3 - 6 , 0 - 0
Aljoša Seljak
Elvin Omanović
6 - 1 , 0 - 6 , 6 - 10
Urban Sušnik
Miha Granda
2 - 6 , 2 - 6 , 0 - 0
Denis Pečečnik
Oskar Weber
Predaja igralec 2
Mirko Pavič
Simon Gradišar
6 - 7 , 6 - 4 , 10 - 6
Boštjan Kreutz
Rok Kokalj
2 - 6 , 2 - 6 , 0 - 0
Danijel Pokeršnik
Z SPORT ZIMSKA LIGA 2023/2024
- Roland Garros +
- Roland Garros moška skupina
- Wimbledon mešane dvojice
- Wimbledon moška skupina
- Wimbledon moške dvojice
- Wimbledon moške dvojice +
- Wimbledon moški +
- Wimbledon ženska skupina
- Wimbledon ženske +
- Wimbledon ženske dvojice
- Zsport + 50+ moški
- Zsport 50+ moški
- Zsport mešane dvojice
- Zsport moška skupina
- Zsport moške dvojice
- Zsport moški +
- Zsport ženska skupina
- Zsport ženske dvojice
- Wimbledon ženske dvojice +
- Wimbledon mešane dvojice +
- Zsport mešane dvojice +
- Zsport ženske +
- Zsport Poletna liga 2023
Zadnjih 10 tekem v skupini
Tadej Smole | P2 | Matjaž Stopar |
Toni Dolinšek | 4 - 6 | Andrei Kolesnikov |
Oskar Weber | P2 | Aljoša Seljak |
Miha Ogrič | P2 | Matjaž Stopar |
Žiga Zvonar | 1 - 6 | Aljoša Seljak |
Rok Kokalj | 3 - 6 | Andrei Kolesnikov |
Filip Bator | BB | Miha Recelj |
Urban Sušnik | P2 | Matjaž Stopar |
Boštjan Kreutz | P2 | Mirko Pavič |
Simon Gradišar | P1 | Žiga Zvonar |