Ime in priimek | Tekme | Zmage | Porazi | Točke | |
---|---|---|---|---|---|
1 | Omerović Mensud | 10 | 10 | 0 | 30 |
Agrež Tadej | 10 | 10 | 0 | 30 | |
3 | Juvančič Jan | 10 | 9 | 1 | 28 |
Bochl Anže | 10 | 9 | 1 | 28 | |
Jenčič Rok | 10 | 9 | 1 | 28 | |
Mlakar Nejc | 10 | 9 | 1 | 28 | |
Mušič Elvis | 10 | 9 | 1 | 28 | |
8 | Bizjak Andrej | 10 | 8 | 2 | 26 |
9 | Rigler Andrej | 9 | 8 | 1 | 25 |
10 | Varga Luka | 8 | 8 | 0 | 24 |
11 | Prah Mitja | 10 | 7 | 3 | 24 |
12 | Dojčinovič Zoran | 10 | 6 | 4 | 22 |
Rančigaj Mitja | 10 | 6 | 4 | 22 | |
Batista Dejan | 10 | 6 | 4 | 22 | |
15 | Koželnik Gašper | 9 | 6 | 3 | 21 |
16 | Vranješ Dražen | 8 | 6 | 2 | 20 |
17 | Šaranovič Dušan | 10 | 5 | 5 | 20 |
Mofardin Darko | 10 | 5 | 5 | 20 | |
Mrak Iztok | 10 | 5 | 5 | 20 | |
Tabaković Haris | 10 | 5 | 5 | 20 | |
Grubišič Borko | 10 | 5 | 5 | 20 | |
22 | Sarajlič Admir | 9 | 5 | 4 | 19 |
Remič Miha | 10 | 5 | 5 | 19 | |
24 | Stanič Mladen | 8 | 5 | 3 | 18 |
25 | Balovski Sašo | 10 | 4 | 6 | 18 |
Žužek Jan | 10 | 4 | 6 | 18 | |
27 | Manev Ilija | 6 | 5 | 1 | 16 |
28 | Ožegovič Veljko | 9 | 4 | 5 | 16 |
29 | Ostrež Damjan | 10 | 3 | 7 | 16 |
30 | Perme Franci | 9 | 3 | 6 | 15 |
31 | Črnak Gašper | 9 | 3 | 6 | 14 |
32 | Marinček Igor | 10 | 3 | 7 | 13 |
33 | Kunstelj Tomaž | 9 | 2 | 7 | 13 |
34 | Taulant Avdijaj | 9 | 2 | 7 | 12 |
Muhič Denis | 10 | 2 | 8 | 12 | |
36 | Marušič Blaž | 7 | 2 | 5 | 11 |
37 | Jovanovič Zoran | 9 | 1 | 8 | 11 |
38 | Manev Ilija | 4 | 3 | 1 | 10 |
39 | Kržič Andraž | 10 | 2 | 8 | 9 |
40 | Župič Gregor | 9 | 1 | 8 | 9 |
41 | Žganec Žan | 8 | 2 | 6 | 7 |
42 | Adlešič Jaka | 6 | 2 | 4 | 6 |
43 | Pečar Jan | 8 | 1 | 7 | 6 |
44 | Hribar Andrej | 6 | 1 | 5 | 3 |
45 | Zalokar Matjaž | 9 | 0 | 9 | 3 |
46 | Ramovič Samir | 7 | 0 | 7 | 1 |
47 | Lazukič Zoran | 2 | 0 | 2 | 0 |
Darmanovič David | 2 | 0 | 2 | 0 | |
Jazbec Metod | 3 | 0 | 3 | 0 | |
Orehek Aljaž | 4 | 0 | 4 | 0 | |
David Darmanovič | 6 | 0 | 6 | 0 |
25.07.2022 - 05.09.2022
7. krog
Igralec 1
Igralec 2
Agrež Tadej
6 - 0 , 6 - 0 , 0 - 0
Kunstelj Tomaž
Koželnik Gašper
BB
Blaž Marušič
Grubišič Borko
1 - 6 , 1 - 6 , 0 - 0
Omerović Mensud
Mlakar Nejc
6 - 2 , 6 - 1 , 0 - 0
Perme Franci
Balovski Sašo
1 - 6 , 6 - 2 , 8 - 10
Varga Luka
Jenčič Rok
6 - 2 , 6 - 0 , 0 - 0
Župič Gregor
Črnak Gašper
BB
Jovanovič Zoran
Dojčinovič Zoran
2 - 6 , 4 - 6 , 0 - 0
Prah Mitja
Batista Dejan
6 - 0 , 6 - 3 , 0 - 0
Manev Ilija
Bizjak Andrej
6 - 0 , 5 - 7 , 10 - 7
Mofardin Darko
Bochl Anže
1 - 6 , 7 - 5 , 11 - 9
Mrak Iztok
Kržič Andraž
Predaja igralec 1
Vranješ Dražen
Ostrež Damjan
Predaja igralec 2
Zalokar Matjaž
Juvančič Jan
7 - 6 , 6 - 2 , 0 - 0
Ožegovič Veljko
Rančigaj Mitja
6 - 0 , 6 - 0 , 0 - 0
Taulant Avdijaj
Sarajlič Admir
3 - 6 , 1 - 6 , 0 - 0
Šaranovič Dušan
Denis Muhič
Predaja igralec 1
Mladen Stanič
Marinček Igor
Predaja igralec 2
Pečar Jan
Rigler Andrej
6 - 2 , 6 - 2 , 0 - 0
Tabaković Haris
Mušič Elvis
Predaja igralec 2
Remič Miha
8. krog
Igralec 1
Igralec 2
Balovski Sašo
7 - 5 , 1 - 6 , 4 - 10
Mofardin Darko
Jovanovič Zoran
1 - 6 , 3 - 6 , 0 - 0
Manev Ilija
Ostrež Damjan
3 - 6 , 7 - 6 , 9 - 11
Ožegovič Veljko
Taulant Avdijaj
Predaja igralec 2
Zalokar Matjaž
Juvančič Jan
3 - 6 , 6 - 2 , 11 - 9
Perme Franci
Blaž Marušič
BB
Varga Luka
Župič Gregor
3 - 6 , 4 - 6 , 0 - 0
Žužek Jan
Mlakar Nejc
6 - 3 , 6 - 4 , 0 - 0
Žužek Jan
Agrež Tadej
6 - 2 , 6 - 4 , 0 - 0
Remič Miha
Batista Dejan
6 - 3 , 6 - 2 , 0 - 0
Jenčič Rok
Omerović Mensud
6 - 1 , 6 - 3 , 0 - 0
Šaranovič Dušan
Bochl Anže
6 - 2 , 6 - 1 , 0 - 0
Kunstelj Tomaž
Kržič Andraž
Predaja igralec 1
Rančigaj Mitja
Koželnik Gašper
6 - 2 , 6 - 4 , 0 - 0
Denis Muhič
Črnak Gašper
6 - 0 , 3 - 6 , 5 - 10
Mušič Elvis
Dojčinovič Zoran
Predaja igralec 2
Marinček Igor
Prah Mitja
2 - 6 , 6 - 7 , 0 - 0
Rigler Andrej
Bizjak Andrej
4 - 6 , 4 - 6 , 0 - 0
Mrak Iztok
Vranješ Dražen
6 - 2 , 6 - 2 , 0 - 0
Mladen Stanič
Grubišič Borko
6 - 7 , 3 - 6 , 0 - 0
Tabaković Haris
Pečar Jan
Predaja igralec 1
Sarajlič Admir
Z SPORT ZIMSKA LIGA 2023/2024
- Roland Garros +
- Roland Garros moška skupina
- Wimbledon mešane dvojice
- Wimbledon moška skupina
- Wimbledon moške dvojice
- Wimbledon moške dvojice +
- Wimbledon moški +
- Wimbledon ženska skupina
- Wimbledon ženske +
- Wimbledon ženske dvojice
- Zsport + 50+ moški
- Zsport 50+ moški
- Zsport mešane dvojice
- Zsport moška skupina
- Zsport moške dvojice
- Zsport moški +
- Zsport ženska skupina
- Zsport ženske dvojice
- Wimbledon ženske dvojice +
- Wimbledon mešane dvojice +
- Zsport mešane dvojice +
- Zsport ženske +
- Zsport Poletna liga 2023
Zadnjih 10 tekem v skupini
Dojčinovič Zoran | 2 - 6 | Prah Mitja |
Denis Muhič | P1 | Mladen Stanič |
Dojčinovič Zoran | P2 | Marinček Igor |
Ostrež Damjan | 3 - 6 | Ožegovič Veljko |
Kunstelj Tomaž | BB | Blaž Marušič |
Perme Franci | BB | Varga Luka |
Kunstelj Tomaž | P2 | Ožegovič Veljko |
Rigler Andrej | BB | Sarajlič Admir |
Ožegovič Veljko | BB | Vranješ Dražen |
Taulant Avdijaj | BB | Vranješ Dražen |